درخواست نمایندگی

 
 
به باغ فیروزه خوش آمدید
 
باغ فیروزه مجموعه ای پژوهشی تولیدی در زمینه گیاهان دارویی، معطر و خوراکی است که از کود و سموم شیمیایی در  مزارع خود استفاده نمی کند و نسبت به عرضه گیاهان و محصولات سالم متعهد است، همچنین دیگر محصولات عرضه شده در فروشگاه باغ نیز زیر نظر کارشناسان مجرب از میان کشاورزان و تولیدکنندگان متعهد انتخاب و عرضه می شود.
شیوه خرید گیاهان از باغ فیروزه 
شما می توانید کالاهای مورد نیازتان را از طریق شماره تلفن 09337676887 سفارش تان را ثبت نمایید و پس از دریافت فاکتور نسبت به پرداخت آن به صورت آنلاین  و یا کارت به کارت اقدام نمایید. 
بازدید و خرید حضوری از باغ فیروزه
همکاران ساکن تهران می توانند با حضور در باغ ضمن گردش درمیان کلکسیون زنده گیاهان دارویی و آشنایی با گیاهان و مشاوره با کارشناسان باغ نسبت به سفارش اقدام کنند.
آدرس باغ: فیروزبهرام، خیابان امام رضا، کوچه فیروزه یکم، کوچه دارودرخت، باغ فیروزه
ارتباط آنلاین با کارشناسان باغ
شما همچنین می توانید در صورت نیاز به مشاوره در مورد نحوه پلسخگویی به مشتریان تان با شماره 09123088996 تماس بگیرید (ساعت کار باغ 8 صبح تا 3 عصر)
شیوه های ارسال: باغ فیروزه متعهد است گیاهان را در بهترین کیفیت و شرایط در اختیار شما قرار دهد از این روی متناسب با فصول مختلف و شرایط گیاهان برنامه ریزی ویژه ای جهت ارسال محصولات به دست مشتریان دارد.
پخش در تهران: 1 تا 2 روز کاری
(برای همکاران محترم تهرانی در صورت ثبت سفارش تا پیش از 10 صبح امکان ارسال سفارش در همان روز ممکن است)
ارسال به دیگر شهرها: 3 تا 7 روز کاری 
(بسته به حجم سفارش امکان ارسال سفارش از طریق پست، باربری، چاپار و... وجود دارد)
هزینه ارسال تهران بالای 500 هزار تومان رایگان
هزینه ارسال شهرستان بالای 700 هزار تومان رایگان
لطفا خریداران محترم عمده (داروسازان، فروشگاه های محصولات ارگانیک و...) با این شماره 88330566 تماس گرفته و استعلامات لازم را اخذ نمایید.
شماره کارت جهت سفارش:  6037.7070.0019.3973
بنام توسعه گیاهان دارویی باغ فیروزه
شبای حساب ، بانک کشاورزی
IR860160000000000923900297


 
 
 
 
 
 
 

بسته بندی های دوستدار محیط زیست

باغ فیروزه همواره از منظر محیط زیستی و طبیعی بودن به فعالیت ها توجه ویژه داشته و دارد. از این روی در بسته بندی محصولات خود نیز با همین دیدگاه از شیشه و پاکتهای کاغذی دو لایه با کیفیت و طبیعی که در ساختشان بجای چسب، نشاسته خوراکی به کار رفته استفاده می کند.
 
 
 
 


تور رایگان ویژه کارکنان نمایندگی های باغ فیروزه
 
فروش محصولات گیاهی گاهی نیاز به داشتن حداقل دانش درباره خواص گیاهان 
تاثیرات آن ها بر بدن را دارا می باشد، فروشندگانی که این اطلاعات را داشته باشند می توانند از راندمان و فروش بالاتری برای مجموعه خود برخوردار شوند، از این روی کارشناسان باغ فیروزه یک تور 3 جلسه ای رایگان برای کارمندان نمایندگی های باغ فیروزه در نظر گرفته است تا ضمن آشنایی نزدیک شما با باغ فیروزه و تبادل تجربیات، در بهبود دانش مجموعه شما نیز موثر باشیم، پس از اخذ نمایندگی می توانید درخواست تور خود را با کارشناسان مربوطه مطرح نمایید تا زمانبندی های لازم با شما صورت پذیرد، سپاس که با باغ فیروزه همراه هستید.برخی از مشتریان ما
 
 
 

 
 
 
 
جهت اخذ نمایندگی محصولات باغ فیروزه با شماره تلفن های 02188330566 یا
.شماره همراه 09123088996 تماس حاصل فرماید